Pohybovky

Cvičení na nářadí, míčové hry, soutěže, základy gymnastiky a spousta dalšího pro děti ve věku 5 až 10 let.

Pojďte se s námi vyblbnout do tělocvičny každé pondělí 18:00 - 19:00, cena 1000 Kč/školní rok, je možné připojit se kdykoliv v průběhu roku (cena bude snížena o poměrnou částku). Přijďte si cvičení nezávazně vyzkoušet. Není potřeba se přihlašovat předem, místa v tělocvičně je dost:-) Vstup do tělocvičny je pod školním hřištěm.

Těší se na vás Majka Konečná, Lenka Matyášová, Jana Kubová a Eva Kotrlová.

Cvičíme v tělocvičně ZŠ Jihomoravské nám. 2, Brno - Slatina.

Atletické závody 2016

Ani letos jsme si nemohli nechat ujít tradiční květnové atletické závody v Bystrci. Děti byly úžasné. Běhaly, skákaly a házely jako o život. I nějaké ty medaile cinkly. A nejen na krku dětí! Tentokrát se do závodění v hojném počtu zapojili i tátové a mámy.

Atletické závody 2015

Koncem května pořádalo Regionální centrum ASPV Brno-město tradiční atletické závody, kterých se zúčastnily i děti z našeho oddílu. Disciplíny jsme dobře znali už z předchozích ročníků - sprint 50 m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky a starší děti i běh na 400 m. Závody byly pro naše závodníky opět úspěšné. Ve svých kategoriích se umístili na prvním místě Klárka Matyášová a Vítek Mitáš. Hanka Kaslová a Ella Konečná skončily na druhém místě. Klárka postoupila do krajského kola atletických závodů, které se konalo další den a čtyřboj vyhrála. Neztratila se ani na republikové soutěži o dva týdny později v Třebíči, kde v konkurenci dívek z oddílů ASPV z celé republiky obsadila páté místo.

Atletické závody 2014

17. května 2014

V květnu se holky a kluci zúčastnili městského kola atletických závodů ČASPV. S dětmi z jiných brněnských oddílů poměřili síly ve sprintu, hodu míčkem, skoku do dálky a starší i ve vytrvalostním běhu.  Všem dětem patří velká pochvala nejen za skvělé sportovní výkony, ale i za to, že se nenechaly odradit hrozivě vypadající předpovědí počasí. Meteorologové totiž slibovali zimu a celodenní déšť, což se naštěstí vyplnilo jen částečně a pláštěnky jsme vytáhli jen jednou při zahájení závodů.